Historia 4 podróże w czasie multipodręcznik
Multipodręczniki GWO są jedynymi w Polsce cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów.Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem - cyfrowym podręcznikiem interaktywnym.. Między nami.. Podręcznik do gimnazjum + multipodręcznik - opis produktu: Podręcznik dla 1 klasy realizuje materiał od początku dziejów po czasy średniowiecza (z wyjątkiem średniowiecza w Polsce, które znalazło się w podręczniku dla klasy 2).Historia II.. Wersja premium.. Gwarantują dostęp do wysokiej jakości materiałów na każdym komputerze połączonym z internetem, na Podręcznik Podróże w czasie wprowadza uczniów w zagadnienia historii i zapoznaje z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów Polski.. Podróże w czasie.. Podróże w czasie.. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały.Podróże w czasie.. Multipodręcznik.. Podręcznik + multipodręcznik + CD - Małkowski Tomasz.. Składa się z 25 tematów obowiązkowych oraz 11 dodatkowych do wyboru.W myśl nowej podstawy programowej klasa 4 stanowi oddzielny etap nauki historii propedeutyczny.. Podróże w czasie.. Składa się z 25 tematów obowiązkowych oraz 11 dodatkowych do wyboru wszystkie ułożone są chronologicznie.Podróże w czasie.. Autor zwrócił także uwagę na potrzebę kształcenia podstaw .Multipodręcznik Historia II z serii Podróże w czasie to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe materiały..

Podróże w czasie.

Multipodręczniki GWO są cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów.Pozwalają korzystać z zalet nowych technologii w codziennej nauce.. Edukacja wczesnoszkolna i klasa 0. rabat dla klubowiczaHistoria i społeczeństwo.. Fizyka.. Liceum .W myśl nowej podstawy programowej klasa 4 stanowi oddzielny etap nauki historii propedeutyczny.. Wersja premium multipodręcznik autor T. Małkowski przedmiot historia poziom szkoła podstawowa rodzaj podręcznik, multipodręcznik, multimedia.. T. Małkowski.. Podróże w czasie.. Multipodręcznik uczniowski.. Podręcznik Podróże w czasie wprowadza uczniów w zagadnienia historii i zapoznaje z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów Polski.. Składa się z 25 tematów obowiązkowych oraz 11 dodatkowych do wyboru - wszystkie ułożone są chronologicznie.. Podręcznik Podróże w czasie wprowadza uczniów w zagadnienia historii i zapoznaje z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów Polski.. nr w wykazie MEN: 829/1/2017.. Podobnie.. - ISBN: 978-83-7420-253-4Podręcznik autora Tomasz Małkowski wydany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, GWO z kategorii Gimnazjum klasa 2 historia - Podróże w czasie.. Podręcznik do gimnazjum + multipodręcznik, GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Tomasz Małkowski, Jacek Rześniowiecki, Podręcznik , 31,50 zł, podręczniki i pomocePodróże w czasie 3 Historia Podręcznik + multipodręcznik - Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem - cyfrowym podręcznikiem interaktywnym..

Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem ?

Składa się z 25 tematów obowiązkowych oraz 11 dodatkowych do wyboru wszystkie ułożone są chronologicznie.Multipodręcznik Historia III z serii Podróże w czasie to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały.. Podręcznik Podróże w czasie wprowadza uczniów w zagadnienia historii i zapoznaje z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów Polski.. Szkoła podstawowa.. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały.Kup już od 24,46 zł.. T. Małkowski.. Podręcznik + multipodręcznik w ofercie od 2010-06-30 - ISBN: 978-83-7420-232-9W nowej podstawie programowej duży nacisk położono na rolę postaci w tworzeniu historii, stąd w podręczniku znalazły się liczne biogramy.. Podręcznik Podróże w czasie wprowadza uczniów w zagadnienia historii i zapoznaje z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów Polski.. Multipodręcznik uczniowski.. Klasa 3 podręcznik + multipodręcznik (roczny dostęp) ISBN:9788374202534 Wydawnictwo: GWOW myśl nowej podstawy programowej klasa 4 stanowi oddzielny etap nauki historii propedeutyczny.. rabat dla klubowiczaW myśl nowej podstawy programowej klasa 4 stanowi oddzielny etap nauki historii propedeutyczny.. Podróże w czasie.. Podróże w czasie.. nr w wykazie MEN: 829/4/2017.. Multipodręcznik uczniowski..

...Podróże w czasie.

Podręcznik Podróże w czasie wprowadza uczniów w zagadnienia historii i zapoznaje z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów Polski.. Multipodręcznik uczniowski.. Podróże w czasie.. Multipodręcznik uczniowski.. Matematyka 2.. Multipodręcznik uczniowski.. Podróże w czasie.. Zakres rozszerzony.. Podróże w czasie.. Podręcznik.Oferta hurtowa dla księgarń na: Historia.. Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.. Zniżki w sklepach internetowych nawet do 70% taniej!. Podręcznik książka 28,44 zł .Historia 4.. Wersja premium.. Gimnazjum.. Wersja .Multipodręcznik Historia I z serii Podróże w czasie to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały.. Podręcznik w wersji dla nauczyciela.. cyfrowym podręcznikiem interaktywnym.. Gwarantują dostęp do wysokiej jakości materiałów na każdym komputerze połączonym z .Podróże w czasie 1 Historia Podręcznik + multipodręcznik - Outlet.. Podręcznik w wersji dla nauczyciela książka 31,41 zł Matematyka z plusem 4.. Gwarantują dostęp do wysokiej jakości materiałów na każdym komputerze połączonym z .Historia i społeczeństwo 4.. T. Małkowski.. Podróże w czasie.. Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem cyfrowym podręcznikiem interaktywnym.. Wydawnictwo ADAMADA.. Podróże w czasie.. Multipodręcznik.. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zOpis: Podróże w czasie 1 Historia Podręcznik + multipodręcznik - Małkowski Tomasz, Rześniowiecki Jacek..

Wersja premium multipodręcznik 28,44 zł Historia 7.

Wersja premium .Historia 4.. Podróże w czasie.. Podróże w czasie.. T. Małkowski.. Składa się z 25 tematów obowiązkowych oraz 11 dodatkowych do wyboru.. Multipodręcznik.. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały.. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały.. Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem - cyfrowym podręcznikiem interaktywnym.. Zadania w zeszycie ćwiczeń dla klasy 4 wykorzystują naturalną ciekawość poznawczą dzieci.. Multipodręczniki GWO są cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów.Pozwalają korzystać z zalet nowych technologii w codziennej nauce.. Podróże w czasie Historia 4 Zeszyt ćwicze .Historia 6.. Multipodręcznik uczniowski.. Fizyka z plusem.. T. Małkowski.. nr w wykazie MEN: 829/2/2018.. .Podróże w czasie.. Podróże w czasie.. Wersja premium multipodręcznik 28,44 zł Język polski 8.. Zeszyt ćwiczeń - Tomasz Małkowski - opis podręcznika: Zeszyt ćwiczeń został przygotowany do każdej lekcji z podręcznika.. Zobacz inne Podręczniki szkolne.. Wersja premium.. Składa się z 25 tematów obowiązkowych oraz 11 dodatkowych do wyboru.W myśl nowej podstawy programowej klasa 4 stanowi oddzielny etap nauki historii - propedeutyczny.. Multipodręcznik uczniowski.. Multipodręcznik uczniowski.. Wersja premium.. Podróże w czasie.. Multipodręcznik.. Podróże w czasie.. Sprawdź jak kupić taniej Podróże w czasie 1 Historia podręcznik z multipodręcznikiemPodróże w czasie.. Wersja premium multipodręcznik 28,44 zł Historia 4.. Usuń wszystkie filtry Multipodręcznik Wyszukanych pozycji 42 z 968 (usuń wszystkie filtry) Zobacz więcej.. Multipodręczniki GWO są cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów.Pozwalają korzystać z zalet nowych technologii w codziennej nauce.. Podręcznik + multipodręcznik - Książka jest nową, zmienioną wersją podręcznika Podróże w czasie dla trzeciej klasy gimnazjum, ulepszoną i dostosowaną do wymogów obowiązującej podstawy programowej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt