Pan tadeusz quiz z lektury
Opis testu.. Czy wiesz, że spowiedź Jacka Soplicy nie była pisana 13-zgłoskowcem?Pan Tadeusz - test wiedzy.. Wylosuj film na ten wieczór!. Jaki napój ma magiczną moc, dzięki której Gumisie.Opracowanie lektury "Pan Tadeusz".. Inne tryby testu.. 10 .Pan Tadeusz - test z treści.. Zaznacz wszystkich przedstawicieli rodu Horeszków.. Jak nazywa się smerf, który piecze pyszne ciasteczka i smerfne torty?. Historię zamku Horeszków Hrabiemu opowiada.. TOP TYGODNIA .. Wymień imiona głównych bohaterów z lektury ,,Kamienie na szaniec'' answer choices .. | sameQuizy .. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz" - quizy i testy z lektury.. Akcja Pana Tadeusza toczy się w Soplicowie, fikcyjnej miejscowości leżącej w okolicach Nowogródka, w 1811 i 1812 roku.Znajdź te tereny na mapie i ustal, w jakiej sytuacji politycznej znajdowała się wtedy Polska.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Pan Tadeusz Połącz w pary.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Adam Mickiewicz pisał „Pana Tadeusza" w Paryżu..

... „Pan Tadeusz" - znajomość lektury.

Część 1.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.Test z lektury szkolnej Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.Learn pan tadeusz with free interactive flashcards.. Może warto jeszcze raz rozwiązać Quiz o Panu Tadeuszu?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Cały tytuł poematu brzmi: Pan Tadeusz czyli Ostatni zajazd na Litwie: historia szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem.Preview this quiz on Quizizz.. Skomentuj.. Jest opublikowane dzięki osobom wspierającym nasz kanał.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Mylony przez niektórych ze zjazdem?. Klasa 7.Lista pytań z lektury Pan Tadeusz.. Nieźle!. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Najnowsze quizy w dziale: Pan TadeuszPAN TADEUSZ KSIEGA 1 - PAN TADEUSZ KSIEGA 1 - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Pan Tadeusz - test - Pan Tadeusz, test - Pan Tadeusz - krzyżówka 1.. Może warto spróbować rozwiązać quiz o Panu Tadeuszu ponownie?. Jakie hasło dał Podkomorzy.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Pan TadeuszPreview this quiz on Quizizz..

"Pan Tadeusz" - test ze znajomości lektury.

kto opowiadał historię zamku Horeszków hrabiemu.. Chyba niezbyt dobrze orientujesz się w tematyce lektury Pan Tadeusz.. Które z tych postaci spotyka Mały Książę: lektury szkolne DRAFT.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Rozwiąż test!Pan Tadeusz - świat przedstawiony.. .Zobacz quiz: Pan Tadeusz.. Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. 10 punktów do zdobycia!. Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie historia Szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem 2.. Test o lekturze Pan Tadeusz.. Kup Izabeli kwiaty.. edytadobek_10055.. Pan Tadeusz Prawda czy fałsz.. W których latach powstała epopeja?. Lesson.Mickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.Mam nadzieje ż ten quiz pozwoli wam przypomnieć i przyswoić sobie najważniejsze informacje dotyczące książki.. Widać, że wiesz wiele o książce Pan Tadeusz.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Mickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Pytania zawarte w teście.Kiepsko!. Pan Tadeusz to nie żadne połączenie:) Jest to epika, a dokładniej epopeja .. Jankiel na prośbę Zosi zagrał na.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Wylosuj cytat z Pisma Świętego na dziś - 1 z wielu cytatów ..

test do lektury Pan Tadeusz.

Otóż jest to nielegalny.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Test składa się z 15 pytań.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.World Languages, Education.. Edit "Pan Tadeusz" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. 18358 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Streszczenie lektury, InterpretacjaQuizowy Maniak.. quiz ze znajomości lektury "Pan Tadeusz" Teleturniej.. Co oznacza tytułowy zajazd?. Oby tak dalej!. Udostępnij.. Widać, że znasz się na lekturze Pan Tadeusz jak mało kto.Test z wiedzy lektury "Pan Tadeusz" Na podstawie Twoich wyborów w Animal Crossing zgadnę, jaka jest Twoja ulubiona estetyka!Jak dobrze znasz lekturę Pan Tadeusz?. Rozwiąż test.. Skomentuj.. "Pan Tadeusz" DRAFT.. Wspaniale!. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812. wg Beatatomczak17.. Doc.Lektura Pan Tadeusz Adam Mickiewicz, interpretacja lektury, test wiedzy.. Udostępnij..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt