Jakie przedmioty lubisz po niemiecku
Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Ubrania po niemiecku to kolejna z podstawowych grup słownictwa, której znajomość jest obowiązkowa dla zaczynających naukę niemieckiego.. 2010-09-20 19:09:01 Napisz po niemiecku 8 zdań na temat na temat hobby i zinteresowań proszę 2009-11-08 17:13:209.. Po prostu gadaj sam do siebie po niemiecku w myślach, formułuj proste zdania.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia Zadanie: jakie są przedmioty, które stanowią ważną część religii prawosławnej, islamu,judaizmu, katolicyzmu oraz buddyzmu bardzo proszę o pomoc Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Na początku dużo nie wymyślisz, ale ten moment, kiedy zaczynasz się zastanawiać „jak to powiedzieć po niemiecku" jest bardzo ważny.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. gimnastyka - das Turnen.. 2021-01-21 08:04:17 Zadanie angielski, pomożesz?. Muzyka - Nie mam (Chciałam mieć, ale pozwolili mi wybrać tylko 1 język, geografię albo historię i dwa przedmioty do wyboru.. Ma to byc krótki list na pół strony, nie więcej.Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci..

po niemiecku.

W-F - Lubię 11.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Polish Maria z Hiszpanii lubi spędzać dużo czasu na czatach internetowych z przyjaciółmi.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. fizyka - die Physik.. zaimek gramatyka .E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Jakie polecilibyście mi książki ?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. 2011-02-02 20:01:08 Napisz swój ulubiony przedmiot .. 2013-02-27 15:15:12 Załóż nowy klubprzetŁumacz dialog na jĘzyk niemiecki 1 jakie przedmioty lubisz?.

Co znaczy i jak powiedzieć "jakiś" po niemiecku?

po niemiecku.. Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. nie lubiĘ matematyki i chemii 3 jakich dodatkowych jĘzykÓw siĘ uczysz?. zu- do (odnosi się do osób) z.B.. Przykłady użycia - "przedmioty" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Czy zdajesz sobie sprawę, w jakim niebezpieczeństwie jesteś?. Wybrałam Francuski, Historię, Plastykę i Technikę) 12. gegenüber- naprzeciwko, względem [stoi po rzeczowniku, do którego się odnosi] z.B.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. Historia - Lubię 14.. 2021-01-20 11:26:25 A mail z ferii!Napisz po niemiecku, jaki jest twój ulubiony przedmiot i dlaczego?. 2010-08-16 10:36:31 jaki przedmioty szkolne lubicie najbardziej ?. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jak jest po niemiecku przyroda (jako przedmiot)jakie przedmioty szkolne najbardziej lubisz?. Musi byc w nim napisane imię, nazwisko, wiek, szkoła, czy mam rodzeństwo, gdzie mieszkam, jakie mam zwierzę, jakie hobby, czym sie interesuję i jakie przedmioty szkolne lubię i nie lubię..

jakie.

A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. 2010-05-17 16:42:47Przykłady użycia - "Lubię słuchać muzyki.". nie lubiĘ fizyki 5 a jakich jĘzykÓw obcych chciaŁabyŚ sie uczyĆ?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2011-01-08 17:10:29 Jakich przedmiotów nie lubicie najbardziej , chodzi oczywiście o przedmioty szkolne ?. Religia - LubięPrzykłady użycia - "przedmiot" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. WDŻ - Lubię* 15.. Dla porównania w j. angielskim mamy końcówkę sh bez c. Polish Lampy pomocnicze oświetlające przedmiot mogą często znacznie poprawić jakość obrazu.Lista - przedmioty po niemiecku.. jĘzyka francuskiegoNapisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43 napisz min.10 zdań w języku angielskim na temat co lubisz robić na komputerze?. informatyka - die Informatik.Przykłady użycia - "lubić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. określnik gramatyka .. Mam nadzieję, że kraje po niemiecku, czyli inaczej państwa po niemiecku opanowałeś równie dobrze jak języki.nach- po (dotyczy czasu, np. po tygodniu), do.. coś jak Szeptem, Przedmiot: Ciekawostki / Po szkole: 4 odpowiedzi: autor: basia13 27.2.2011 (18:10) 1.jak poruszamy się po drodze 2.jakie są rodzaje świateł 3.co mozemy Przedmiot: Ciekawostki / Po szkole: 2 odpowiedzi: autor: lauraanna2 8.3.2011 (15:23)Przydatność 50% Jakie przedmioty lubię i co o nich myślę..

Każdy z nas nosi na co dzień jakieś ubrania.

chemia - die Chemie.. Plastyka - Kocham 13.. Wszyscy ubieramy się odrobinę inaczej.jakie po niemiecku .. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.jakiś - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. WOS - Lubię* 10..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt