Życie rodzinne i towarzyskie test
Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Życie rodzinne i towarzyskie - poziom rozszerzony - tabela słówek .Plik ŻYCIE TOWARZYSKIE I RODZINNE SZKOŁA TEST.doc na koncie użytkownika english23 • folder TESTY ANGIELSKI DO GIMNAZJUM - LONGMAN REPETYTORIUM • Data dodania: 2 wrz 2011FAMILY LIFE.. Spotkania towarzyskie dodają energii do życia i, co bardzo ważne, wspomagają nasz umysł.. Strona oferuje przygotowanie do matury z angielskiego, FCE, CAE, ćwiczenia, testy i gramatykę angielskąUżywamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych.Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.. Niektórzy preferują spokój a nawet samotność, ale są też tacy, którzy kochają życie towarzyskie, a z różnych powodów go unikają.. Test rozwiązano 3407 razy.. Przetłumacz na j. angielskiSłownictwo zamieszczone w tym dziale to podstawa życia za granicą i nauki języka.. Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania.. Pearson Longman „Matura podstawowa z języka niemieckiego" 1.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Spotkania z ludźmi to klucz do sprawnego umysłu.. Na zdjęciach przedstawiono trzy pomysły.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Życie rodzinne i towarzyskie - tabela słówek - poziom podstawowy .UNIT 5 Życie rodzinne i towarzyskie MATURA - POZIOM PODSTAWOWY..

21 2 NIT ycie rodzinne i towarzyskie U P PY 2.6.

Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.Życie rodzinne i towarzyskie test słówek matura 2015 poziom rozszerzony - Repetytorium MACMILLAN.. załóż konto; zaloguj się; log in log in; stwórz fiszki; kursy językowe; jak to działa; katalogUNIT 5 Życie rodzinne i towarzyskie Answer Key.. Poziom: Pre-intermediate.. Title: Matura_2018_Unit_05_Zycie_rodzinne_i_towarzyskie_Klucz.indd Created Date: 5/14/2018 1:06:25 PM .Darmowa nauka języka angielskiego online.. Na podstawie zawartych w nim informacji zadecyduj, które zdania podane w tabeli są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Liceum Angielski Oxford Repetytorium Ósmoklasisty.. Testy \ Język niemiecki \ Życie rodzinne i towarzyskie - Język niemiecki; Życie rodzinne i towarzyskie - Język niemiecki, test z języka niemieckiego Słownictwo - formy spędzania czasu wolnego, święta i uroczystości.Katalog testów Słownictwo Słówka Checkpoint A2Plus/B1 Unit 1 - życie rodzinne Ruletka.. Życie rodzinne i towarzyskie RELATIVES - krewni AUNT - ciocia UNCLE - wójek BOYFRIEND - chłopak GIRLFRIEND - dziewczyna BRIDE - panna młoda GROOM - pan młody SISTER - siostra BROTHER - brat FATHER - tata SON - syn MOTHER - mama DAUGHTER - córka COUSIN - kuzyn FATHER-IN-LAW - teść FIANC - narzeczony FIANCE - narzeczona GRANDFATHER - dziadek .życie rodzinne i towarzyskie..

rozpocznij naukę ...Życie rodzinne i towarzyskie Test.

Pobierz (doc, 35,0 KB) Podgląd treści.. Rodzinne koło fortuny Ruletka.. ( /4) niemowlak - syn - wedding - marriage - III.Tagi: Życie rodzinne i towarzyskie.. Słowniczek: Życie rodzinne i towarzyskie 0 103 flashcards danielenz.. oxford excellence for matura sprawdziany - Znajdź to Sprawdzian ze słownictwa-życie rodzinne i towarzyskie zad6/133 Net-General Programming sprawdziany repetytorium oxford excellence for matura chomikujNie każdy z nas lubi spędzać czas w towarzystwie innych.. wg Jaddanek.Temat: życie rodzinne i towarzyskie (Families at war) Temat: życie rodzinne i towarzyskie Zadanie maturalne Przeczytaj poniższy tekst.. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Test Repetytorium gimnazjalne wyd Pearson Działy: Życie rodzinne i towarzyskie / Jedzenie I. Przetłumacz podane słowa na język polski lub angielski.. Rodzinne ćwiczenia rozciągające Losowe karty.. Wybierz jeden i odrzuć pozostałe dwa.. Pamiętajmy, że w Anglii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych Ameryki i kilku innych .Category: Życie rodzinne i towarzyskie .. Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.. To jest bardzo głośne miejsce i jest tam dużo pijanych ludzi.Test leksykalny do rozdziału - Życie rodzinne i towarzyskie - wyd.. wg Tworczaswietlic.. Nie chciałbym iść do klubu..

życie rodzinne i towarzyskie 0 29 fiszek mikolajlenczowski.

Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 2.. Uzupełnij poniższe minidialogi (3.1. być w ciąży family .Plik TEST 3 Życie rodzinne i towarzyskie.doc na koncie użytkownika sebo0401 • folder Angielski Longman • Data dodania: 15 kwi 2011Życie rodzinne i towarzyskie - ćwiczenia na słowictwo Życie rodzinne i towarzyskie - ćwiczenia na słowictwo ID: 93733 Language: English School subject: English language Grade/level: class 3 Age: 15+ Main content: Vocabulary Other contents: Add to my workbooks (6) Download file pdfSłowniczek: Życie rodzinne i towarzyskie.. Uzupełnij: duschen .V.. Zadanie 3.. Twój kolega z Anglii i ty chcecie spędzić wspólnie piątkowe popołudnie.. Przetłumacz na język angielski podane słowa związane z rodziną i życiem towarzyskim.. Test: słówka ang.-życie rodzinne i towarzyskie Opis testu: Słówka na podstawie podręcznika Matura Masters (pre-intermediate) Liczba pytań: 81 Poziom: Średni Rozwiązany: 227 razy Średnia ocena:Start studying Życie rodzinne i towarzyskie.. start learning .Kartkówka ze słówek "Życie rodzinne i towarzyskie" dla gimnazjum.. Tymczasem, nie warto.. Liczne konwersacje, opowiadania i krótkie rozmówki są podstawą funkcjonowania w społeczeństwie.. Życie rodzinne i towarzyskie to bez wątpienia tematyka życia codziennego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt