Jedna kreatywna akcja ic z udziałem twojej postaci jeśli jej nie posiadasz to wymyśl
Skocz do zawartości.. c) Mówisz do kogoś po imieniu lub nicku 9. ogólna prezentacja postaci, sytuacja, w której była obserwowana Renia ma długie, ciemne włosy.. Nie każdy kogo lubisz jest dobrą osobą do grania.. W pobliżu pierwszej witryny skręcił na chodnik i z całej siły rzucił kamieniem w szybę wystawową, po czym szybko odjechał, nie oglądając się za siebie.Polski serwer roleplay GTA 5 rp GoToRP.. Jedna kreatywna akcja IC z udziałem Twojej postaci (Jeśli jej nie posiadasz, to wymyśl): poprosze o wymyslenie to jest prosba o white liste do gta rpZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz jedną kreatywną akcję IC którą chciałbyś rozegrać z udziałem twojej postaciPodaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Wjechał na białym koniu do sklepu odcinając głowe sprzedawcowi i zabierając paczkę Winstonów niebieskich w twardej oprawce.. Czy ktoś by mógł mi pomóc.. Chce po prostu pograć jak normalny człowiek.. Co to jest, na czym polega?. Calvin uśmiecha się ironicznie i rusza do wyścigu.. W wieku 24 lat pracował na budowie i zapoznał się z osobą o imieniu Evan Bell co zaowocowało późniejszą .. [IC] In Character - świat naszej postaci, wszystko dotyczy rozgrywki.. Wtedy wjechałem tam autem i go uratowałem.Jeżeli grasz na N4G, w SA:MP to wszystko co robi twoja postać napisz na /me, a to co na twojej postaci, otoczenie na /do, czyli np. /me odpina się, powoli wychodzi z auta..

[OOC] Out of Character - Wszystko, co nie jest związane z naszą postacią.

To, że się z kimś przyjaźnisz nie znaczy, że ta sama osoba dobrze sprawdzi się na sesji.. : Doświadczenie w RP: Kilka słów od siebie: IC Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie) Wiek postaci: Historia postaci: (min.. Żeby nie było insynuacji, że wrzucam zdjęcia W220, a w rzeczywistości stoi i nie jeździ, wrzucam zdjęcie licznika z dnia zakupu i z dnia dzisiejszego( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) .. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do .Potrzebuje historii mojej postaci do Gta V rp ale niech nie będzie to tylko historia gangstera bo na wyspie jest już bardzo dużo ich.. Na końcu przeprosił sprzedawce i w nagrode za to że był dzielny zostawił mu jednego papierosa.Auto może i nie wygląda zbyt dobrze, ani też nie jest najszybsze, lecz mężczyzna jest bardzo dobrym kierowcą.. Nagle weszły cztery zamaskowane osoby z pistoletami.. 50 słów) : Kolega miał problemy z mafią.. Można to zrobić tylko wtedy kiedy nie jest odgrywana żadna akcja z twoim udziałem.. Z góry dzię.Historia Postaci: Jedna kreatywna akcja IC z udziałem twojej postaci (jeśli jej nie posiadasz to wymyśl): Imie: Mark Nazwisko: Jones Wiek: 21 lat..

[CK] Character Kill - uśmiercenie postaci.

Nie zmuszaj ludzi do grania.. Nie musisz grać z nim rocznej kampanii.Iż ostatnio zauważyłem że wielu z was nie potrafi odegrać akcji rp przy użyciu broni.Z wielkim bólem musze przyznać ze ja do pewnego czasu też nie potrafiłem odegrać nawet prostej akcji rp przy wyciągnięciu broni czy kluczyków do auta.Ale po wielu skargach stwierdziłem że ściągnę keybinder'a i zacznę grać w prosty sposób full RP oraz będę odczekiwał te 10 sec przed .Pomoże ktoś w napisaniu podania.. kiedy napisał mi, że mafia go porwała postanowiłem ich śledzić i znalazłem ich bazę, ponieważ kolega miał informację o szefie mafii.. Zadaj sobie pytanie po co komuś psuć rozgrywkę.. Zaczął się nowy normalny dzień.. [PG] Power Gaming .Granie z nieodpowiednimi ludźmi.. 150 słów) Twój .Będąc kreatywnym typem człowieka , jeśli dostajesz nowe zadanie, które wydaje się trudne, to zamiast lęku będziesz odczuwał ekscytację na myśl o wykonywaniu go.. Nie liczy się dla Ciebie cel, ale droga.Jedna, kreatywna akcja z udziałem twojej postaci (min.. Na początku rywal go wyprzedza, lecz on nie daje za wygraną i jedzie dalej.Jedna kreatywna akcja IC z udziałem Twojej postaci (Jeśli jej nie posiadasz, to wymyśl): Gdy Dave rozpoczął jego nową pracę jako taxówkarz i zaliczał kursy było mu dobrze..

Nie motywują Cię tak bardzo pieniądze jak satysfakcja z wykonanej pracy.

Nie może to być podanie na gangstera (na wyspie jest ich już za dużo i często takie podania nie przechodzą), najlepiej jakby postacią był jakiś "głupek".Nie oszukuje np wjeżdżając 200km/h w ścianę i odjeżdżam jakby nigdy nic.. Jeśli posiadasz już konto, .b) Podchodzisz do innej postaci i mówisz jej przez chat głosowy, że ma lagi.. Gdy wjeżdża swoim autem na początek toru, każdy się z niego śmieje.. Później jak będziesz grał dłużej to będzie ta: np ./me sięga do lewej kieszeni po portfel wyciągając go, rozkłada i wyjmuje banknot o wartości 50 dolarów, wręcza go Jamesowi.Jak wywalić Monice z ddlc 2021-01-01 22:44:24 Czemu jak gram w wersje optifine w mc to mam załadowaną skórkę alex a nie tą co używam w zwykłych wersjach (korzystam z TLauncher) 2021-01-01 21:26:16Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Historia postaci: Ivvan Blake (nazwany tak przez samego siebie w późniejszym czasie) był biednym chłopcem szukającym zainteresowania wśród ruwieśników lecz z miernym skutkiem.. Zawsze znajdą się ludzie, którzy skrytykują Twój pomysł.Nie znam jej, nie widziałam jej wcześniej, ale sądzę, że mogłybyśmy się zaprzyjaźnić.. ale jeżeli nie jesteś na tyle kreatywny żeby wymyślić postać która chcesz odgrywać to się nie nadajesz.. Po twarzy widać ,że jest oszołomiony, nie wie co się dzieje, zaś potem /do Powoli, podchodzi do drugiego auta, podpiera się jedną ręką, tak aby się nie .Nie istnieje coś takiego jak „niepowodzenie"..

Imie postaci: Nicolas Nazwisko: Cudy Wiek: 20 Za dobrą historię postaci daje +rep.

Wychodzenie z serwera Zakazuje się wychodzenia z serwera w czasie kiedy jesteś aresztowany albo jesteś zakładnikiem.. Musi być to historia normalnego człowieka która np: chodzi do pracy.. Cześć Nie wiem jak napisać podanie więc prosiłbym bym o pomoc.. Zauważ co to takiego i wykorzystaj tę wiedzę na przyszłość.. -IC- Imię i nazwisko postaci: Criss Ulańi Wiek postaci: 21 Historia postaci: Criss Ulani był normalnym dzieciakiem jak większość dzieciaków w tym wieku.Takie Rp jest dla początkujących.. Pewnego dnia, wczesnym rankiem, pojechał rowerem na ulicę Marszałkowską.. Robił to co lubił czyli jeździł samochodem i to do tego za pieniądze.. W związku z tą właściwością możesz kupić akcje w jakiejś cenie i sprzedać po pewnym czasie drożej - dzięki temu zarabiasz na handlu akcjami .. Nie jestem toksyczny .. Jeśli czegoś próbowałeś, a to coś się nie udało to i tak nauczyłeś się czegoś nowego.. 10.Potrzebuje Jedna kreatywna akcja IC z udziałem Twojej postaci (Jeśli jej nie posiadasz, to wymyśl): Imie postaci: Lucas Nazwisko: Bake Wiek: 21 Za dobrą historię postaci daje +rep.. Nadchodzi czas wyścigu.. Czerwone kokardki, którymi spięła z boku włosy, wyglądają bardzo dziewczęco.W akcji fotograficznej szczególnie wyróżnił się Alek.. oto wzrór OOC Imię: Marcin Wiek: 14 Nazwa na Discordzie: Co wiesz o RP?. [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu do BW lub bez odegrania stosownej akcji.. [VDM] Vehicle Deathmatch - zabijanie za pomocą wszystkich pojazdów.. W tym dziale należy składać podania na whitelistę.. Jeśli masz okazję - zagraj u innego MG korzystaj z tej okazji.. Wystrzelili kilka strzałów ostrzegawczych i porwali dwóch kolegów Hega, on na szczęście zdążył ukryć się na zapleczu.Jedna kreatywna akcja IC z udziałem Twojej postaci: -Napad: -wchodzimy do sklepu każemy kasjerowi wyciągać kase ,(czekamy na policje) podczas ucieczki doskonale wiemy dokąd jedziemy ,udajemy się na kanał antypowodziowy gdzie czeka na nas łódź ,uciekamy kanałami.Witam czy napisałby mi ktoś historie postaci i jedna kreatywna akcje ic z udziałem tej postaci na WL serwera Wyspa rp..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt