Bohaterowie felix net i nika
Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. poleca 80 % 4094 głosów.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Net Bielecki Felix Polon Nika Mickiewicz Felix, Net i Nika - Wszystko o Felix Net i Nika Film: Teoretycznie Możliwa Katastrofa - Ekranizacja drugiej części serii Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - wszystko o pierwszej części serii Felix, Net i Nika Dopiero zaczynasz przygodę z edytowaniem wiki?. Wspólnie ze swoimi rodzinami świętują Wielkanoc.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zapraszamy do oglądania.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Pochodzi z zamożnej rodziny.. Test składa się z 12 pytań.. Nika przepada w górach.. MayaUczySie123 66 pkt.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. MatyldA199 62 pkt.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Jego pasją jest informatyka.. Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył .Skarb trafia do muzeum, Felix zachowuje pierścionek babci..

Rozwiąż test!Napisz naczym polega przyjazn lektura felix net i nika; Potrzebujesz pomocy?

Treść.. Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Poniższy schemat przepisz do zeszytu: BOHATEROWIE 2.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. kruszynkaxd .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Mieszka z rodzicami w domu na .Obecnie czytam "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Felix (Kamil Klier) jest młodym wynalazcą, Net (Maciej Stolarczyk)znako.Temat 2.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego .Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.. Przygotowujemy profile internetowe bohaterów.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. !Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie..

Nie wiedziałam o co w niej chodzi, lecz bardzo mi się spodobała.Młodzi bohaterowie dostają odznaczenia od ministra spraw specjalnych.

Olivia16 133 pkt.. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Poniżej masz przygotowane profile bohaterów powieści - Neta i Felixa, przepisz je do zeszytu.POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Jego dziewczyną jest Laura.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą pdoróż w czasie.. Filmy.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Tytułowi bohaterowie i ich rodziny [edytuj | edytuj kod].

Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.. Lubi żarty i ironie.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Zbieramy i systematyzujemy wiadomości dotyczące bohaterów.. Występuje w trzeciej części.. Tą książkę zaczęłam czytać jako pierwszą, ponieważ w sklepie nie było Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Net Bielecki - charakterystyka.. Jego wielką pasją jest informatyka, to .W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaciPodstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie .

Felix Polon - tytułowy Felix, konstruktor robotów, nosi w plecaku wiele pozornie niepotrzebnych rzeczy, np. klucz uniwersalny, noktowizor i apteczka, które często się jednak przydają.. cirrus 204 pkt.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Zajrzyj do Centrum Pomocy, aby nauczyć się wszystkiego co musisz wiedzieć o .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała .Temat: Felix, Net i Nika - tworzymy internetowe profile bohaterów.. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Oglądają też podróż robota na Marsa, któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Felix i Net szukają jej i trafiają na dziwny obiekt, który wygląda jak UFO./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną.. - profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Patrycja_123 94 pkt.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek „Felix, Net i Nika".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. _JAGODOWO_ 147 pkt.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. W górach Nadchodzi zima..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt