Napisz opowiadanie o swoich wakacjach
Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie.. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. 2012-05-17 20:08:05.. 2011-09-04 17:13:30Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.Napisz krótkie opowiadanie o zamku 2013-03-18 16:44:20 Napisz bardzo krótkie opowiadanie .. Jednak wakacje z rodzicami, mimo iż bardzo udane nie były spełnieniem moich marzeń.. * 2011-10-03 20:57:37 Napisz opowiadanie po angielsku o wakacjach .Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.. Z kolegami prawie codziennie jeździliśmy na wycieczki rowerowe nad wodę, graliśmy w piłkę siatkową, a także w nożną.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Opowiadanie o wakacjach..

... napisz opowiadanie o wakacjach.

rodzice.. przecież wakacje można spędzić ciekawie także w swojej miejscowości.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje.. Będzie naj i 2 dyplomy.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoSprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Maja i Ania mają 16 lat.. Wolałem spędzić trochę czasu z moimi kolegami, poczuć się dorosłym i samodzielnym.. Każdy młody człowiek ma swoje ulubione miejsca, które chętnie odwiedza i czuje się tam wspaniale, to jego ucieczka od codzienności, szarego dnia .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;] prosze napiszcie coś o tym:]napisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15 napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02 Napisz opowiadanie o psie po angielsku ..

Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.

Wieczorem położyliśmy się wcześniej spać, aby z samego rana udać się na lotnisko.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. wakacje na wsi opowiadanie wakacje u babci opowiadanie z dialogiem wakacyjna znajomość opowiadanie z dialogiem opowiadanie o wakacjach napisz wakacyjne opowiadanie wakacyjne opowiadanie wspomnienia z wakacji.Nikt nie mógł znaleźć swoich rzeczy.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.. 2011-09-10 17:15:36Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Opublikowano: środa, 18, wrzesień 2013 16:28 | Sylwester Byzdra | Drukuj | E-mail | Odsłony: 38074.. 2016-06-06 20:07:47; Napisz kilka zdań o Wakacjach .Jadłem lody, chodziliśmy na plażę i na wycieczki.. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę.. Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.Witam Zrobiłam zadanie z języka polskiego na temat (napisz opowiadanie z wakacji)proszę dokładnie przeczytać i jak to możliwe poprawić ortografie interpunkcje itd można również wprowadzić stylistykę oraz ocenę za nie;p i wyjaśnić dlaczego właśnie tak ma być a nie inaczej z góry dziękuję..

Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.

Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Są nieziemsko śliczne.. zadanie dodane 4 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Anusia111 (20) [Gimnazjum] angielski; praca-sezonowa; wakacje; opowiadanie; 0 głosów.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.Napisz opowiadanie o wakacjach .. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Moje Wspomnienia z wakacji Moje ostatnie wakacje były niezbyt udane.Zadanie: napisz opowiadanie o wakacjach proszę aby to było bezbłędne opowiadanie Rozwiązanie: całe wakacje przesiedziałem w domu nudziłem się bo wszyscy wyjechali z miasta i tylko ja.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Pakowaliśmy tylko najpotrzebniejsze ubrania, ale moja mama nie mogła ich pomieścić w walizce.. Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem .Jak napisac opowiadanie o moich wakacjach?. Opowiadanie..

2012-05-22 16:01:14; Napisz 5 zdań o swoich problemach.

Zamknij.. Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Nic jednak nie zapowiadało, żeby udało się to w te wakacje.Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.. 2010-09-07 20:27:24 Napisałby mi ktoś krótkie opowiadanie o wakacjach po niemiecku?. Moja babcia mieszka w malej wiosce, która nazywa się *****.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Oczywiście często się zdarza, że tytuł .Napisz opowiadanie o swoim najwspanialszym dniu na wakacjach narracja pierwszoosobowa DAJM 6 JAK ROZWIĄRzesz Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Plik napisz opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku.pdf na koncie użytkownika quikava04ster • Data dodania: 24 sty 2015Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.. Są wesołymi dziewczynami.. Byliśmy nawet na latarni morskiej.. D albo napisz do mnie na prywatnej wiadomosci to ci pomoge xd .Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt