Jak to policeman przeszukuje mnie przecież mam prawo nosić to co chcę
Przecież mam .Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były To nie sąd, który prawo ci da Ja jestem z tych .Policeman lyrics, artist Jamal lyrics: w Zapytaj.onet.pl.jak to policeman przeszukuje mnie przecieŻ mam prawo nosiĆ to co chceW razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. How is it that the policeman's searching me?Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, słowo i muzyka I nawet jeżeli ty będziesz się bał Chcesz tej wolności to masz ją w głośnikach To jest to co ukojenie ci da Wiadomo, że ty man będziesz widział to samoWeź udział w sondzie Jak to policeman przeszukuje mnie, przecież mam prawo nosić to co chcę?. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska..

... Przecież mam prawo nosić to, co chcę!

Przecież mam prawo nosić to co chcę 朗Stróże prawa zapewniają, że praworządni obywatele nie mają się czego obawiać.. Jak to policeman przeszukuje mnie?. W razie co nie wiem przecież jak i gdzie .. / Przecież mam prawo nosić to, co chcę / To, co moje jest moje, co jara mnie / W razie co nie wiem przecież jak i gdzie / To jest .Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były To nie sąd, który prawo ci da Ja jestem z tych .Video clip and lyrics Policeman by Jamal.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie To jest pieśń, tak ku wolności Tej wolności, co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Jak to policeman przeszukuje mnie?. ;)w rytm "Jamal - Policeman" - Jak to justycja przeszukuje mnie!. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jaram nie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Nowe pokolenie prosto z betonowych miast,Jak to policeman przeszukuje mnie?.

... Przecież mam prawo nosić to, co chcę.

Przecież mam prawo nosić to, co chcę" - możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. To mój nadziak, on bardzo jara mnie!xdJak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj byłyJak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były To nie sąd, który prawo ci da Ja jestem z tych .Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Wolni chcemy być, my tak chcemy żyćJak to policeman przeszukuje mnie?.

Jak to policeman przeszukuje mnie?

/ Przecież mam prawo nosić to, co chcę / To, co moje jest moje, co jara mnie /.. To mój nadziak, on bardzo jara mnie!. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jaram nie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. To, co moje jest moje, co jara mnie.. Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie.Jak to policeman przeszukuje mnie przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje co jara mnie.Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, przecież nie wiem jak i gdzie To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były"Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, słowo i muzyka I nawet jeżeli ty będziesz się bał Chcesz tej wolności, to masz ją w głośnikach To jest to, co ukojenie ci da Wiadomo, że ty, man, będziesz .Jak to policeman przeszukuje mnie?.

Przecież mam prawo nosić to, co chcę!

Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie To jest pieśń, tak ku wolności Tej wolności, co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były To nie sąd .. [Refren] a G Jak to policeman przeszukuje mnie?. / Przecież mam prawo nosić to, co ch.Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były .Jak to policeman przeszukuje mnie?. a G Przecież mam prawo nosić to, co chcę a G To, co moje jest moje, co jara mnie a G W razie co nie wiem przecież jak i gdzie [Zwrotka 1] a G To jest pieśń, tak, ku wolności a e Tej wolności, co chciałbyś ją mieć a G A twe oczy ciągle w gotowości a e Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć a G Marzenia, które tu są, które już .Jak to policeman przeszukuje mnie.. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzieJak to policeman przeszukuje mnie?. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak .Jak to policeman przeszukuje mnie?. Popularna piosenka pod tytułem „Policeman" zespołu Jamal opisuje sytuację sprawdzania młodego człowieka przez policjanta..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt