Opisz swoją wycieczkę po niemiecku
Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Pocztówka niemiecki.Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria „Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Lubię go i rozumiem.. Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Treść:Przedstaw w nim swoje zwierzę/ grupę … zwierząt Napisz, jak się nazywaPoinformuj, ile ma latJak wygląda i jakie ma cechy2.. O nas;Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecamczym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

minęła godzina a my byliśmy już na miejscu.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Strona: 1.. Sam skrót oznacza Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen für Sprachen, czyli po polsku Europejski System Opisu Kształcenia Językowego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Dzień był pochmurny i co chwile padało, ale to nie zepsuło nam humorów.koncem maja bylem ze swoją klasa na wycieczce w niemczech Wycieczka trwala 2 dni.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

Przykład e maila po niemiecku.

Dobiegł koniec naszej wycieczki , ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Pałacu w Wilanowie.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. )Klasa 1-elementy graficzne .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Moje miejsce zamieszkania.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.OPIS WYCIECZKI PO NIEMIECKU !. Możesz zrobić to na 2 sposoby: • opisowo • za pomocą europejskiej skali językowej GER: A1, A2, B1, B2, C1, C2.. podczas oglądania seansu i nawet jeszcze po nim.. nastepnego dnia wstalismy rano zjedlismy sniadanie i gralismy .Mein Wohnort.. Było tam pięknie i każdy z nas zachwycał się wystrojem.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

czy udało mi się zrobić to w Perfekcie ?. Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.. Na początek zobacz, jak wygląda wzór CV po niemiecku (Lebenslauf) z naszego kreatora CV (stwórz CV teraz .Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Po przyjezdzie rozpakowalismy sie i poszlismy zwiedzic Bramę Brandenbursk, czerwony ratusz, parlament, statuę zwycięstwa i wiele innych.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku..

Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Forma graficzna:Ma przykuwać uwagę, być ciekawa i nieszablonowaUżyj znanych Ci narzędzi (PPT, Paint, Word, Photoshop, Corel itd.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. dnia 30 listopada byliśmy na wycieczce szkolnej w Świnoujściu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt